" "

Dzień Kobiet- the best off

25.02.21

Dzień Kobiet!

Świętuj z nami 8 marca

 

 Już wkrótce obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Oprócz idei przyświecającej temu Świętu czyli wyrazu szacunku dla Pań, tradycją stało się także obdarowywanie Kobiet prezentami. Najpopularniejszymi upominkami są co roku kwiaty i czekoladki, choć nie brakuje też bardziej wyszukanych form. Jeśli poszukujecie inspiracji i pomysłów na prezenty to dobrze trafiliście.

 

 

Upominek wręczamy nie tylko ukochanej Osobie, ale zadarza się Koleżance z pracy czy Teściowej. Wtedy najlepiej postawić na klasyczne i sprawdzone drobiazgi. Zapach do samochodu będzie miłym dodatkiem, który umili podróż. Warto posatwić na delikatne nuty, które zostały sprządzone na bazie naturalnych olejków. Zapach Sunny Beach marki Ipuro to podarowanie komuś uśmiechu, słońca i relaksującego dnia nad morzem.

 

Bywa, że nie lubimy, nie umiemy lub poprostu nie mamy czasu na pakowanie prezentów. Zamiast czerpać przyjemność z wręczania upominku zastanawiamy się w co i jak go zapakować.

Na szczęście duża część oferowanych przez nas produktów posiada bardzo eleganckie opakowania, które nie potrzebują dodatkowego pakowania.

 

 

 THE BEST OFF DLA KOBIET

 

 Jeśli jednak zdecydujecie się na klasyczny podarek w wersji wina to polecamy otulacz do butelek, który będzie fajnym akcentem:)

 

 

 

My życzymy wszystkim Paniom radosnego i pieknego Dnia Kobiet. Spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności i wytrwałości.

Otrzymujesz rabat 10%

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!