" "

Aromatyzacja samochodu

17.11.21

Świat oferuje nam całą gamę najróżniejszych produktów zapachowych do aut. Wykonanych z rożnych materiałów, w wielu kolorach, w kilkudziesięciu wariacjach zapachowych, od klasycznych poprzez designerskie i glamour. Tak, aby każdy użytkownik znalazł swojego idealnego kompana podróży. Wiele spersonalizowanych alternatyw, by dopasować się do różnych wnętrz: klasycznych, sportowych, super eleganckich.


 

 

 

Zapach do samochodu ma być praktyczny, łatwy w użyciu i nieprzytłaczający, a podróż z nim ma sprawiać nam przyjemność

 

 

Niektórzy z nas spędzają więcej czasu w aucie niż w domu. Samochód to ich „drugi dom”, dlatego ważne, aby unosiła się w nim lekka, świeża i przyjemna woń.

Wielu z nas w samochodzie spożywa posiłki czy nawet pali papierosy, a to wiąże się z nieatrakcyjnym aromatem. Ważne, by w tym przypadku wybrać zapachy neutralizujące brzydkie wonie.

Zapach do samochodu to też świetny pomysł na prezent. Może to być połączenie dyfuzora  zapachowego ze sprayem. Komponowane we Włoszech, Francji przez doświadczonych perfumiarzy markowe zapachy są odzwierciedleniem perfum do auta, a nie zwykłych odświeżaczy.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego zapachu do auta?

Przede wszystkim na nasze oczekiwania wobec niego.  Na jego trwałość, jakość, wydajność, wygląd.

Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj zapachu i dyfuzora, by cieszyć się zapachem jak chcesz!

 

Wyzwania i oczekiwania:

 

  

 

Dobry, markowy zapach do auta kosztuje więcej niż przeciętny dostępny na stacji benzynowej czy  w sieciówce. Dlatego warto zacząć od analizy jego składu i skupić się na tych, bez alkoholu i sztucznych substancji chemicznych. Bo jeśli zaczyna nas boleć głowa lub mamy mdłości wsiadając do auta, to znak, że nasz zapach jest sztuczny i nie wart naszego zdrowia.

 

Otrzymujesz rabat 10%

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!