" "

Esteban Paris Perfume

Miłość od pierwszego wejrzenia, taki był początek marki Esteban. Niestrudzony gawędziarz Jean-Max Estéban wynalazca i entuzjasta lotnictwa zakochał się w artystce uwielbiającej perfumy. Aby zdobyć jej serce zaprojektował delikatnie zdobione totemy, wypełnione cennymi zapachowymi nutami.

5 cech wyróżniających markę Esteban Paris Parfums:

 

1.NIEPOWTARZALNY ZAPACH

  Każdy z zapachów Esteban Paris Parfums to unikalne kompozycje, których receptura jest pilnie strzeżona. Bez względu na to czy jest to zapach świeży czy kwiatowy baza zapachu jest taka sama – bursztyn i nuty drzewne, dzięki którym zapach jest trwały i elegancki.

2. ELEGANCJA I BOGACTWO FRANCUSKIEGO STYLU

  Każdy detal produktów począwszy od zapachów aż do wnętrza opakowań jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Elegancja i bogactwo detali idealnie oddają charakter zapachów.

3. FRANCUSKI KNOW-HOW

  Dzięki wieloletniej tradycji i wiedzy produkty Esteban Paris Parfums są najwyższej jakości. Ponad 90% produktów jest produkowana we Francji z użyciem specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.

4.  INNOWACYJNOŚĆ

  Każdy z produktów Esteban Paris Parfums projektowany jest z myślą o wymagających konsumentach. Aby sprostać wymaganiom marka poszukuje i wprowadza nowatorskie rozwiązania takie jak: ceramika z mikrootworami, odświeżacze ultradźwiękowe, pachnące produkty z drewna oraz 100% naturalne wymienne wkłady w świecach zapachowych.

5.  W ZGODZIE Z NATURĄ

  Zapachy są produkowane bez szkodliwych dla zdrowia i środowiska flatanów. Świece  produkowane są z naturalnych składników. Większość opakowań nadaje się do recyklingu a dodatkowo w ofercie dostępne są także uzupełniacze produktów, które przyczyniają się do zmniejszenia ilości odpadów

-
Wybierz
  • 75ml (5 )
  • Otrzymujesz rabat 10%

    Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o rabatach, ofertach specjalnych i promocjach jako pierwszy!